بهترین وکیل قم

 

بهترین وکیل کیفری قم کیست

بهترین وکیل کیفری قم را نمی‌توان از لیست‌های سایت‌های تبلیغاتی که در مقابل دریافت پول اقدام به تبلیغ و ارائه لیست بهترین وکلا می‌کنند پیدا نمود.

تاکنون هیچ مرجع و منبع رسمی لیستی با عنوان بهترین وکیل کیفری قم یا بهترین وکیل قم  ارائه نداده است و برای پیداکردن وکیل متخصص کیفری در قم باید به تجربیات و دانش وکیل توجه کرد.

سوابق وکالت در پرونده‌های کیفری همانند قتل، تجاوز به عنف، کلاهبرداری، سرقت و… می‌تواند شما را در انتخاب بهترین وکیل متخصص دعاوی کیفری در قم کمک کند.

به عبارت ساده‌تر بهترین وکیل قم نیاز به پرداخت پول به سایت‌های تبلیغاتی جهت درج نام ایشان در لیست بهترین وکلا یا انتشار تصاویر خود در دفتر مجلل و شیک وکالت ندارد و بهترین راه شناخت بهترین وکیل، رزومه و تجربیات پرونده‌های قبلی به همراه دانش کیفری است.

 دعاوی کیفری چیست

دعاوی کیفری جرایمی هستند که ترتیب رسیدگی به آن در قانون آیین دادرسی کیفری پیش‌بینی و مجازات آن جرایم نیز در قانون مجازات اسلامی جرم‌انگاری شده است.

به طور خلاصه دعوای کیفری عملی است که برای مرتکب آن، دادگاه مجازات تعیین می‌کند؛ ولی برای دعوای حقوقی دادگاه مجازاتی در نظر نمی‌گیرد و فقط مرتکب عمل را به دادن حقوق قانونی دیگران یا انجام تکالیفش ملزم می‌سازد.

خواندن  قانون پرداخت دیه به راننده مقصر + موارد پرداخت دیه از صندوق و بیت المال

انواع دعاوی کیفری عبارت است از قتل، خیانت‌درامانت، تجاوز به عنف، کلاهبرداری، سرقت، آدم‌ربایی، جعل و… که وکیل کیفری در قم تلاش می‌کند با استفاده از دانش و تخصص و تجربیات خود به رفع و حل پرونده موکل خود بپردازد.

چه زمانی به وکیل کیفری نیاز داریم

در شرایط مختلفی ممکن است به بهترین وکیل امور کیفری در قم نیاز داشته باشید:

۱. اگر شما به ارتکاب جرمی متهم شده‌اید.

۲. اگر شما قربانی جرمی شده‌اید.

۳. اگر شما شاهد جرمی بوده‌اید.

۴. اگر شما در خصوص جرمی سؤال یا ابهامی دارید.

۵. در برخی از موارد خاص، مانند جرایم سنگین، جرایم مربوط به مواد مخدر، جرایم سایبری و جرایم اقتصادی نیز استفاده از این شخص ضروری است.

ویژگی‌های بهترین وکیل قم

۱- دانش حقوقی و آشنایی کامل به قوانین و مقررات

دانش حقوقی و تسلط کامل به قوانین و مقررات و اطلاع از جدیدترین قوانین یکی از مهم‌ترین شاخصه‌های انتخاب بهترین وکیل قم است؛ زیرا که باتوجه‌به پیچیدگی مسائل حقوقی و تصویب جدید قوانین در کشور وکیل خوب در قم باید از دانش حقوقی و هوش بالایی برخوردار باشد.

۲- تخصص و تجربه

بهترین وکیل پایه یک در قم شخصی است که تجربه دفاع در تمام پرونده‌های حقوقی داشته باشد.

۳- صداقت و امانت‌داری

از خصوصیات و صفات مهم در انتخاب بهترین وکیل قم صداقت و امانت‌داری با موکل است؛ زیرا که مردم و موکلین به دنبال وکیلی هستند که صادق و راست‌گو باشد تا بتوان به او اعتماد کرد و ایشان را محرم اسرار مشکلات خود قرارداد.

خواندن  نکات مهم در خرید خانه + خونه بدون سند

روابط‌عمومی و فن بیان قوی

یک وکیل پایه یک خوب در قم باید فن بیان و روابط عموی بالایی داشته باشد تا بتواند در جلسه دادگاه علاوه بر دفاع از حقوق موکل، قضات را متقاعد نماید تا به نفع موکل رأی صادر کند.

این توانایی ارتباط با قاضی در نوشتن لایحه حقوقی برای موکل نیز حائز اهمیت است.

۴- قدرت استدلال و تهاجم

ویژگی و توانایی دیگر  برترین  مشاور حقوقی قم برخورداری از قدرت استدلال و مناظره همراه باروحیه تهاجم در دادگاه است. یک وکیل خوب در قم باید در جلسه دادگاه و در مقابل اظهارات طرف مقابل به‌جای تسلیم‌شدن و سکوت از توانایی و قدرت استدلال و اقناع برخوردار باشد تا بتواند موجب پیروزی موکل در پرونده گردد.

 

 نحوه انتخاب بهترین وکیل پایه یک دادگستری قم

به‌طورکلی شناخت بهترین  حقوقدان و راه بلند پرونده های کیفری کار آسانی نیست و نیازمند تحقیق است و در این راه می‌توان به سابقه وکالت، میزان موفقیت وکیل در پرونده‌های مشابه و حس اعتماد و صداقت در وکیل است.

ازاین‌رو توصیه می‌شود جهت دریافت خدمات حقوقی مانند پذیرش وکالت در دادگاه و مشاوره حقوقی قم از حقوقدان پایه یک دادگستری قم به گروه حقوقی رسول خیابانی مراجعه کنید.

 

اهمیت پیداکردن بهترین وکیل در قم

خیلی از افراد تصور می‌کنند که برای پیگیری پرونده‌های قضایی و مسائل حقوقی خود نیازی به گرفتن وکیل ندارند و خودشان به‌تنهایی می‌توانند مسائل و مشکلات پیش‌آمده قضایی را پیگیری و رفع‌ورجوع نمایند.

اهمیت و ضرورت انتخاب برترین وکیل زمانی مشخص می‌گردد که مطلع باشید یک دادخواست اشتباه یا یک‌سخن نسنجیده پرونده ۱۰۰% پیروز شما را به شکست می‌کشاند/

خواندن  تصرف عدوانی

مزایای دیگر انتخاب وکیل خوب در قم عبارت است از:

  • دستیابی به راهکار قانونی در کمترین زمان ممکن
  • صرفه‌جویی در هزینه به جهت استفاده از راهکار درست و جلوگیری از اشتباه
  • پیشگیری از ورود خسارات مالی و یا حتی در مواردی خسارت جانی و تبعات غیرقابل‌جبران

 بهترین وکیل خانواده قم

پرونده‌های کیفری از جمله پرونده‌هایی هستند که برای پیروزی و رسیدن به نتیجه مطلوب نیازمند یک وکیل کیفری خوب می‌باشد.

اگر برای پرونده کیفری خود نیازمند به وکیل متخصص و حاذق در پرونده تجاوز به عنف،پرونده رابطه نامشروع و زنا هستید میتوانید با بهترین وکیل کیفری  و بهترین مشاور حقوقی  با شماره تماس‌های مندرج در سایت تماس حاصل نمایید.

هزینه وکیل کیفری

هزینه  حق الوکاله برای پرونده کیفری در قم از طریق توافق طرفین و بر اساس پیچیدگی و سختی و توانایی و قدرت و تجربه و تخصص وکـیل و مدارک و ادله پرونده تعیین می‌گردد.

خیلی از دعاوی تنها با یک مشاوره حقوقی حل خواهد شد

بنابراین مشاوره حقوقی رایگان با بهترین مشاور حقوقی ملکی در قم اولین گام در خصوص آگاهی از شرایط پرونده و انجام اقدامات لازم برای رسیدن به نتیجه مطلوب است.

وکیل خوب قم

مشاوره حقوقی با بهترین وکیل کیفری در قم

مشاوره حقوقی رایگان با بهترین حقوقدان پرونده های کیفری برای کسانی که در زمینه پیگیری پرونده‌های قضایی از تجربه لازم برخوردار نیستند می‌تواند راه کاری مناسب و راهگشا برای حصول نتیجه باشد .

جهت مشاوره حقوقی رایگان در قم  می‌توانید شماره مشاوره حقوقی رایگان در قم را از طریق شماره تماس‌های مندرج در سایت شماره‌گیری فرمایید.

همچنین برای مشاوره می‌توانید از طریق چت آنلاین از طریق پیام‌رسان‌های تلگرام و ایتا یا تماس با ۰۹۱۲۵۵۱۴۵۰۴ و مراجعه حضوری نیز از دیگر روش‌های دریافت مشاوره حقوقی می‌باشد.

 

 

Adminمشاهده نوشته ها

Avatar for admin

وکیل پایه یک دادگستری و مشاوره حقوقی کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی مدیر موسسه حقوقی و داوری کاتبان حقیقت

اشتراک در
اطلاع از
guest
عنوان را وارد کنید
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها