چرا برای تنظیم اظهارنامه نیاز به وکیل دارید؟

اظهار نامه ابزاری حقوقی است که شخص می تواند پیش از طرح دعوی در دادگستری با استفاده از آن حق خود را از طرف دعوا مطالبه کند. تنظیم اظهارنامه توسط یک وکیل حاذق می تواند منشاء مطالبه خسارت خواهان باشد یا از ادعای مطالبه خسارت طرف مقابل جلوگیری نماید.

قانونگذار برای کوتاه شدن مراحل دادرسی و یا مطلع کردن افراد  از حقوق قانونی یکدیگر، شرایطی را برای افراد محیا کرده تا پیش از اقدام به شکایت و طرح دادخواست، بتوانند با ارسال اظهارنامه قضایی، طرف مقابل را از حق و حقوق خود آگاه می‌کند؛ ارسال اظهارنامه برای آگاه کردن فرد مقابل از تعهدات او و به نوعی هشدار برای پیگیری قانونی در صورت عدم انجام وظایفی که دارد می‌باشد.

از مزایای تنظیم اظهار نامه توسط وکلای ره جویان عدالت می توان به مواردی همچون : هموار شدن مسیر برای رسیدن به نتیجه مطلوب اشاره کرد.

گروه وکلای دادگستری  موسسه حقوقی رسول خیابانی با توجه به نوع اظهار نامه درخواستی شما در کوتاه ترین زمان  اظهار نامه را آماده نموده و  به شما ارائه می دهد.

برای تنظیم اظهارنامه توسط وکیل مدارک و مستندات خود را از طریق پیام رسان(تلگرام،واتساپ،ایتا) برای وکیل ارسال نموده و پس از پرداخت هزینه  مراتب رو از طریق شماره تماس 09125514504 به وکیل اعلام نمائید

تنظیم اظهارنامه

این فرم برای تنظیم اظهارنامه ( با پرداخت است )

نام
فایل ها را به اینجا بکشید
Max. file size: 10 MB.
  حداکثر حجم هر فایل ۱۰ مگابایت می باشد

  دادخواست

  قیمت : 300,000 تومان

  مجموع

  300000 تومان


  شما می توانید مبلغ پیش پرداخت را به شماره کارت 5029381018406835 به نام رسول خیابانی واریز کرده و با شماره تلفن 09125514504 یا تماس حاصل فرمایید.
  مشاوره تلفنی وکیل