تنظیم دادخواست اشتباه و ناقض موجب متضرر شدن و رد شدن کلی پرونده شما می شود

تنظیم دادخواست آنلاین

این فرم برای تنظیم دادخواست آنلاین ( با پرداخت است )

نام
فایل ها را به اینجا بکشید
Max. file size: 10 MB.
  حداکثر حجم هر فایل ۱۰ مگابایت می باشد

  دادخواست

  قیمت : 3,000,000 ريال

  مجموع

  3,000,000 ريال


  شما می توانید مبلغ پیش پرداخت را به شماره کارت 5029381018406835 به نام رسول خیابانی واریز کرده و با شماره تلفن 09125514504 یا تماس حاصل فرمایید.

  تدوین و تنظيم صحيح دادخواست حقوقی می تواند به طور قابل توجهی خواهان را در رسيدن به نتيجه مطلوب یاری کند. چه بسا کسی که محق است به خاطر اشتباه در تنظيم دادخواست حقوقی از حق خود محروم شود. در واقع ارائه دادخواست اولين و مهمترین گام برای رسيدگی قضايی و روند احقاق حق است که به اصطلاح بايد محکم برداشته شود.

  موسسه حقوقی رسول خیابانی با سابقه ای درخشان در زمینه تنظیم انواع دادخواست های حقوقی از جمله : دادخواست الزام به تنظیم سند رسمی ، الزام به اخذ پایان کار ، تغییر اسم در شناسنامه ، شکایت از کارفرما ، وکالت بلا عزل ، مطالبه وجه چک و … در خدمت شما است.

  از مزایای تنظیم دادخواست توسط  وکیل متخصص در تنظیم دادخواست  می توان به مواردی همچون : هموار شدن مسیر برای رسیدن به نتیجه مطلوب اشاره کرد.

  گروه وکلای دادگستری  موسسه حقوقی رسول خیابانی با توجه به نوع دادخواست  درخواستی شما در کوتاه ترین زمان  اظهار نامه را آماده نموده و  به شما ارائه می دهد.


  برای تنظیم اظهارنامه توسط وکیل مدارک و مستندات خود را از طریق پیام رسان(تلگرام،واتساپ،ایتا) برای وکیل ارسال نموده و پس از پرداخت هزینه  مراتب رو از طریق شماره تماس 09125514504 به وکیل اعلام نمائید

  مشاوره تلفنی وکیل